ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГІЇ «ДЕНТІКА-ЛУЦЬК»

На даній сторінці представлена ​​вартість послуг, що найбільш часто надаються нашою стоматологією.
Ціна на послуги, що надаються приблизна. Вона може змінюватися в залежності, від обсягу втручання, та «запущеності» хвороби. Більш точну вартість Ви можете дізнатися, записавшись на прийом до досвідченого лікаря-стоматолога, який на першій безкоштовній консультації точно скаже ціну майбутнього лікування. Ми описали найбільш типові послуги, щоб Вам було зручніше розрахувати орієнтовну вартість лікування.

КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЗАХОДИ
ПРОФІЛАКТИЧНА І КОСМЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ
ТЕРАПЕВТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ

№П/П

НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ

ЦІНА, ГРН

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСЛУГУ

І

КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЗАХОДИ

 

1.

Первинна консультація стоматолога + огляд + консультація по знімку  

100 грн. БЕЗКОШТОВНО
(при подальшому лікуванні)

 

2.

Психо-емоційна  підготовка (1 сеанс)

50,00

 

3.

Виготовлення діагностичних гіпсових моделей з супергіпсу (консультація спеціаліста входить у вартість послуги)

200,00

 

4.

Місцеве знеболення

 

 - аплікаційне

50,00

Процес просочування слизової оболонки порожнини рота місцевим анестезуючим препаратом. Знеболення, як правило, полягає в змазуванні, втиранні або прикладанні анестетика до тканин.

 - інфільтраційне

80,00

Полягає в просочуванні знеболюючим розчином тканин оперованої ділянки шляхом ін’єкції і впливу його на гілки і закінчення нервів, що іннервують цю ділянку.

 - провідникове

80,00

Полягає в тому, що анестезуючу речовину підводять до доступно лежачої частини нерва поза операційним полем. Відбувається знеболення цілої ділянки іннервації, знеболення більш повне і глибоке, ніж при інфільтраційній анестезії.

5.

Ін’єкція антибіотику

120

Антибактеріальні препарати застосовують при лікуванні гнійно запальних захворювань навколозубних та інших тканин в порожнині рота. Наприклад, при важких формах запалення ясен, при розвитку абсцесів, нориць в порожнині рота, при періодонтитах (при поширені запального процесу на кісткову тканину навколо зуба), тощо. В усіх цих випадках антибактеріальна терапія є надзвичайно ефективною. 

II

ПРОФІЛАКТИЧНА І КОСМЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

 

6.

Професійна гігієна порожнини рота (зняття зубних відкладень ультразвуковим скалером, полірування зубів, навчання правилам особистої гігієни)

400,00

Професійна гігієна порожнини рота-це своєчасне видалення зубного нальоту і каменю. Зняття зубних відкладень відбувається за допомогою ультразвукових коливань з кінчика насадки наконечника, за рахунок яких на зубні відкладення йдуть вібраційні хвилі, під впливом яких руйнується  їх прикріплення до зуба. Після цього зуби поліруються спеціальними щітками і пастами, що робить їх більш гладкими і рівними, утруднюючи наростання нового зубного каменю. Заключний етап- консультація пацієнта з питань щоденного догляду за зубами і яснами.

7.

Професійна гігієна порожнини рота (зняття зубних відкладень ультразвуковим скалером в ділянці одного зуба)

25

Зняття зубних відкладень за допомогою ультразвукового наконечника, з кінчика насадки якого йдуть вібраційні хвилі, що руйнують прикріплення зубного каменю до поверхні зуба.

8.

Професійна гігієна порожнини рота (зняття зубного нальоту содоструйним апаратом AIR-FLOW, полірування зубів, навчання правилам особистої гігієни)

450

В цьому випадку для зняття зубного нальоту використовується бікарбонат натрію (сода), вода і повітря, які під високим тиском подаються через спеціальний наконечник. Частинки соди, рухаючись з високою швидкістю- збивають частинки пігментного нальоту і зубних відкладень. Після цього зуби поліруються спеціальними щітками і пастами, що робить їх більш гладкими і рівними, утруднюючи наростання нового зубного каменю. Заключний етап- консультація пацієнта з питань щоденного догляду за зубами і яснами.

9.

Професійна гігієна порожнини рота (зняття зубних відкладень ультразвуковим скалером, полірування зубів, навчання правилам особистої гігієни, зняття зубного нальоту содоструйним апаратом AIR-FLOW )

500,00

Комбінація двох вищенаведених способів зняття зубних відкладень. Дає змогу навіть в деякій мірі досягти відбілюючого ефекту, оскільки дозволяє зняти не лише зубний камінь, а й пігментований наліт з поверхні зуба.

9.1

Професійна гігієна порожнини рота + ОПТРАГЕЙТ (зняття зубних відкладень ультразвуковим скалером, полірування зубів, навчання правилам особистої гігієни, зняття зубного нальоту содоструйним апаратом AIR-FLOW )

600,00

Комбінація двох вищенаведених способів зняття зубних відкладень. Дає змогу навіть в деякій мірі досягти відбілюючого ефекту, оскільки дозволяє зняти не лише зубний камінь, а й пігментований наліт з поверхні зуба.

10.

Усунення травматичної оклюзії шляхом вибіркового пришліфовування зубів

100,00

Травматична оклюзія-це таке змикання зубів, при якому, в силу різних причин, виникає перевантаження зуба, а відповідно і навколозубних тканин. І щоб усунути це травмування ми проводимо пришліфовування твердих тканин (в межах емалі) відповідного зуба, чи групи зубів.

11.

Герметизація фісур зубів:

Один з найефективніших методів профілактики карієсу, який полягає у заповненні анатомічних заглиблень на жувальній поверхні здорових зубів герметиками, що перешкоджають контакту зубної поверхні зі слиною, мікрофлорою, зубним нальотом.

 - неінвазивна

300,00

Полягає в тому, що лікар не вносить суттєвих змін в існуючу будову зуба, він тільки доповнює, додає щось (герметик) до вже наявного.

 - інвазивна

350,00

Застосовується у разі «закритих», важкодоступних фісур (складок емалі на жувальній поверхні зуба).Для повноцінної герметизації такі фісури спочатку потрібно очистити, розширити і лише після цього заповнювати їх матеріалом (герметиком).

12.

Фіксація декоративних зубних прикрас (скайс)

300

Скайс-імітація діаманта, який кріпиться на зуб. Призначення скайса-привертати увагу до неповторної посмішки його власниці. Скайс переливається і виблискує при розмові, особливо, при посмішці.

13.

Фторування зубів

250,00

Лікувально-профілактична процедура, яка проводиться для лікування початкового руйнування зубної емалі, підвищеної чутливості зубів на термічні та хімічні подразники. Фторування зубів максимально насичує зубну емаль іонами фтору.

14.

Відбілювання зубів (кабінетне відбілювання зони посмішки)

1499,00

Полягає в просяканні зубів спеціальними препаратами, які проникають в пори і знебарвлюють органічні забруднення. Процедура забезпечує безпечне, швидке, безболісне, ефективне відбілювання зубів, дарує неповторну, білосніжну посмішку.

15.

Ендовідбілювання одного зуба

350

Процедура освітлення зуба зсередини, в ході якої лікар поміщає відбілюючий гель в кореневий канал з видаленим заздалегідь нервом. Процедура рекомендована тим людям, емаль яких не піддається зовнішньому відбілюванню.

ІІI

ТЕРАПЕВТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ

 

16.

Лікування поверхневого карієсу з використанням фотополімерного композитного матеріалу

250,00-300,00

Поверхневий карієс-це руйнування поверхневого шару зуба-емалі. Але нехтувати ним не можна, оскільки прогресування процесу призведе до руйнування всієї товщини тканин зуба, а в подальшому до запалення пульпи (нерва). Заміщення дефекту фотополімерним композитним матеріалом дозволяє досягти високої міцності пломби та чудового естетичного результату. Переваги фотополімерної пломби:
- швидке застигання в порожнині рота завдяки застосуванню спеціальної ультрафіолетової лампи для сушки. Відразу після закріплення пломби можна приймати їжу;
-різновид колірної палітри дає можливість підібрати відповідний тон, завдяки чому «латочка» в роті не виділяється;
-доступність і довготривала експлуатація.

17.

Лікування середнього карієсу з використанням фотополімерного композитного матеріалу

350,00-400,00

При середньому карієсі відбувається руйнування не лише емалі, а і дентину зуба. Переваги лікування з використанням фотополімерного композитного матеріалу наведені вище (в пункті лікування поверхневого карієсу).

18.

Лікування глибокого карієсу з використанням фотополімерного композитного матеріалу

400,00-450,00

Глибокий карієс характеризується руйнування емалі і дентину майже на всю його товщину до пульпи (нерва). Переваги лікування з використанням фотополімерного композитного матеріалу наведені вище (в пункті лікування поверхневого карієсу).

19.

Лікування клиновидного дефекту та пришийкового карієсу з використанням фотополімерного композитного матеріалу

300,00-500,00

Клиновидний дефект-це V-подібне стирання емалі зуба в ділянці шийки з губної сторони. Заповнення дефекту фотополімерним матеріалом дозволяє усунути сам дефект, досягти хорошого естетичного результату, а також одразу позбутися болю.

20.

Художня реставрація зубів за допомогою фотополімерних композитних матеріалів

450,00-750,00

Крім лікування, фотополімер використовують для художньої реставрації. Жоден інший пломбувальний матеріал у реставрації не застосовується, що підтверджує переваги даного покриття. Саме фотополімерний матеріал дозволяє досягти високого естетичного результату роботи.

21.

Закриття діастеми (щілини між передніми зубами)

1000,00

Діастема-це щілина між передніми зубами, яка приносить її володареві почуття деякого дискомфорту. Це можна усунути шляхом реставрації зубів, яка в даному випадку полягає в нарощуванні бракуючих стінок зубів. Спеціально для цього підбирається відповідний за кольором емалі зубів фотоматеріал. Результатом є: усунення щілини між зубами, отримання природної форми і розмірів зубів.

22.

Пломбування зубів склоіономерним матеріалом «Riva»

300,00

Перевагами склоіономерних цементів над іншими матеріалами є: значна дешевизна порівняно з іншими матеріалами; тривале виділення такою пломбою фтору, а це значить, що карієс не матиме можливості розповсюджуватись на сусідні зуби. Але такі пломби порівняно швидко зношуються (приблизно 5 років). Склоіономерні пломби на довго дозволяють позбавити людину від карієсу.

23.

Пломбування зубів склоіономерним цементом «Fuji IX» «Ketac Molar»

400,00

 

24.

Лікування одного зуба методом сріблення

50,00

 

25.

Ізолююча фотополімерна прокладка

70,00

Ізолююча прокладка –це пломбувальний матеріал, який забезпечує захист пульпи та дентину від хімічних, термічних та інших подразників, покращує зв'язок дентину зуба з композитом.

26.

Прокладка із склоіономерного цементу

100,00

 

27.

Лікувальна прокладка «Life»

110,00

Лікувальна прокладка-це пломбувальний матеріал, до складу якого були включені ряд лікарських речовин, що дозволяє: знімати запальний процес у пульпі зуба, впливаючи на мікрофлору; зменшити больові відчуття; стимулювати утворення замісного дентину; нормалізувати обмінні процеси в пульпі зуба. Використовуються у лікуванні середнього та глибокого карієсу.

28.

Тимчасова пломба

35,00

Досить часто зустрічаються ситуації, коли є необхідність тимчасово закрити оброблену каріозну порожнину на певному етапі лікування. Тимчасова пломба може накладатись на термін від 1-го дня до кількох місяців.

29.

Зняття «старої» пломби

25,00

 

30.

Коагуляція ясенного сосочка

200,00

Затримка або відсутність своєчасного лікування гінгівіту (запалення ясен), карієсу або будь-якої іншої патології, може призвести до того, що уражена ділянка почне заростати яснами. Ситуація, яка зустрічається найчастіше-це вростання ясенного сосочка в каріозну порожнину. Вихід-коагуляція (припікання) врослої частини ясен за допомогою електрокоагулятора. Процедура  безболісна, оскільки проводиться під анестезією і є абсолютно безпечною.

31.

Застосування анкерної системи (титановий штифт)

160,00

Анкерний штифт-це стержень виготовлений із титану, платинових і золотих сплавів, а також із скловолокна. Використовується при руйнуванні коронкової частини зуба. Встановлення його в попередньо запломбованому кореневому каналі надійно зміцнює весь корінь зуба.

32.

Застосування скловолоконної системи

210,00

Скловолоконний штифт (стержень), як і титановий встановлюється і закріплюється в корені зуба. Він володіє такими унікальними властивостями, як: гнучкість, еластичність, міцність, здатність протистояти тривалому навантаженню. Скловолоконний штифт за своїм складом близький до тканин зуба, тому здатен здійснювати такі ж рухи, як і зуб. Реставрації, виконані на скловолоконних штифтах, високоестетичні (штифт не помітний в реставрації).

33.

Реставрація коронкової частини зуба із застосуванням анкерного штифта під штучну коронку

400,00

В ситуаціях, коли коронкова частина зуба зруйнована повністю, але залишились корені, показаним є встановлення анкерного штифта з подальшою реставрацією зуба. Для зміцнення цієї конструкції доцільно покрити зуб штучною коронкою.

34.

Накладання девіталізуючої пасти

50,00

Накладання девіталізуючої пасти є одним з методів лікування запального процесу в судинно-нервовому пучку всередині зуба. Суть методу полягає в девіталізації (змертвінні) пульпи внаслідок дії пасти.

35.

Надання невідкладної допомоги при пульпіті та періодонтиті

80,00

Полягає в усуненні гострих больових відчуттів при запальних  захворюваннях в пульпі (нерві) зуба, а також в тканинах, що оточують зуб.

Ендодонтичне лікування

Ендодонтичне лікування-це лікування кореневих каналів зубів  при пульпіті (запальний процес в судинно-нервовому пучку всередині зуба), періодонтиті (запальне захворювання навколозубних тканин , які оточують корінь, а також верхівкову частину зуба). Таке лікування може бути первинним, або вторинним-переліковування каналів зуба.

36.

Ендодонтичне лікування однокореневого зуба ( різці, ікла ) з гутаперчею (латеральна конденсація)

250,00

Ендодонтичне лікування проводиться з використанням сучасного обладнання: ендомотор, апекслокатор. Етапи лікування: створення доступу до кореневого каналу, видалення вмісту з кореневого каналу і підготовка каналу до пломбування (механічна та медикаментозна обробка), пломбування каналу інертним матеріалом , що гарантує надійну герметизацію. Метод латеральної конденсації гутаперчі полягає в щільному заповненні каналу гутаперчевими штифтами (стержнями), вони нейтральні і не подразнюють тканини, гіпоалергенні, міцні, не руйнуються і не вимиваються в каналі кореня.

37.

Ендодонтичне лікування двокореневого зуба ( премоляри ) з гутаперчею (латеральна конденсація)

500,00

Суть ендодонтичного лікування описано вище (в ендодонтичному лікуванні однокореневого зуба).

38.

Ендодонтичне лікування трьохкореневого зуба ( моляри ) з гутаперчею (латеральна конденсація)

750,00

Суть ендодонтичного лікування описано вище (в ендодонтичному лікуванні однокореневого зуба).

39.

Пломбування однокореневого зуба пастою

70,00

 

40.

Тимчасове пломбування кореневих каналів матеріалом

150,00

Тимчасове пломбування кореневих каналів передбачає заповнення їх просвіту пастою, що має лікувальну дію. Через деякий час після досягнення бажаного результату або після закінчення терапевтичної дії, паста з каналу видаляється. Після цього кореневі канали заповнюються постійним пломбувальним матеріалом.

41.

Розпломбування кореневих каналів (просте)

100,00

Розпломбування кореневих каналів проводиться тоді, коли зуб з вже лікованими раніше  коренями, підлягає повторній обробці. Основні причини цього: неякісне пломбування кореневих каналів, розсмоктування пломбувального матеріалу, неповне видалення зубного нерва і т.д. Просте розпломбування кореневих каналів застосовується тоді, коли канал запломбований твердіючою пастою. Для цього використовуються спеціальні лікарські засоби, які наносять безпосередньо на кореневу пломбу. Через кілька хвилин матеріал з легкістю видаляється з допомогою ендодонтичних інструментів.

42.

Розпломбування кореневих каналів (складне)

150,00

Складне розпломбування застосовується тоді, коли кореневий канал раніше пломбували цементом або резорцин-формаліновою пастою. В цьому випадку речовину-розчинник залишають в каналі на декілька діб і закривають його тимчасовою пломбою. Після цього матеріал з коренів видаляють механічним шляхом, так як він стає м’якшим і починає кришитись.

43.

Видалення стороннього тіла з кореневого каналу

150,00

Стороннім тілом в кореневому каналі зазвичай є фрагмент ендодонтичного інструмента, який відламався під час лікування кореня. Сторонні тіла, які потрапили в кореневий канал здатні провокувати запальні явища, тому їх обов’язково потрібно видаляти.

ІV

ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ

 

НЕЗНІМНЕ ЗУБНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ:

 

44.

Коронка:

Коронка-це ортопедична конструкція, мікропротез, що покриває коронкову частину зуба. Використовується для відновлення дефектів зубів, які не підлягають менш інвазивному лікуванню (пломба, вкладка), зміни форми, положення і кольору зуба.

 - штампована

350,00

Штампована металева коронка нагадує ковпачок з тонкими стінками, що буквально одягається на зуб та повторює його анатомічну форму.

 - металева цільнолита

600,00

Суцільнолита коронка — це металева коронка, яка виготовляється з кобальто-кульгавого сплаву сучасним методом цілісного лиття. Цей метод передбачає, що вся конструкція відливається одномоментно цілком.

 - металопластмасова

         600,00

Металопластмасові незнімні зубні протези складаються з внутрішнього металевого шару і верхнього шару пластмаси, яка покликана надати зубній коронці необхідний зовнішній вигляд.

 

-комбінована

          450,00

Комбінована коронка-це штампована коронка, на передній поверхні якого вирізане вікно , в якому спочатку моделюється фасетка з воску, в подальшому вона замінюється на пластмасову.

 - металокерамічна 

1250,00

Металокерамічні коронки - напевно, найпопулярніший вид протезування зубів: це незнімні зубні протези, які зовні нічим не відрізняються від справжнього здорового зуба. Металокерамічні коронки завжди складаються з двох частин: металевої основи і порцелянового покриття. Коронки з металокераміки: мають прекрасні естетичні властивості,  надзвичайно міцні і надійні,  не викликають алергії.

 

 -цільнокерамічна коронка

2800,00

Ця конструкція повністю виготовлена з кераміки. Це і є основною відмінністю від металокерамічної коронки, яка в своїй основі має металевий каркас. Відсутність металевого каркаса робить цю коронку більше легкою. Цільнокерамічна коронка практично не відчувається в роті. Вона відчувається, як рідний здоровий зуб.

 

 -коронка керамічна на цирконію

3000,00

Ця конструкція виготовлена з кераміки на каркасі діоксиду цирконію. Вирізняється прекрасними естетичними та зносостійкими характеристиками.

 

-тимчасова коронка

200,00 - 400,00

Тимчасові коронки виготовляються з пластмаси і використовуються при протезуванні зубів на період виготовлення постійних коронок або мостів. Хоча, вони і тимчасові, але функціональна цінність їх дуже важлива.

45.

 Вінір керамічний

2800,00

Вініри - це тонкі керамічні пластинки товщиною 0,3-0,5 мм, які прикріплюються до передньої поверхні зубів за допомогою спеціального цементу. Це свого роду мікропротези, що дозволяють коригувати форму, положення і колір зубів, усувають естетичні дефекти і захищають зуби від руйнування.

46.

 Вінір фотополімерний

1300,00

Фотополімерні вініри виготовляються методом прямого нанесення фотополімерного композитного матеріалу на обточену поверхню зубів.

47.

Куксова цільнолита вкладка, виготовлена прямим методом

280,00

З допомогою таких вкладок відновлюється зруйнований під корінь зуб (або зуб з дуже тонкими стінками), на який планується поставити коронку. Далі штучна коронка фіксується на таку вкладку за допомогою спеціального цементу. Вкладка має кореневу і коронкову частини. Коренева частина вкладки виглядає як штифт (ця частина фіксується в кореневому каналі). Коронкова частина вкладки вже має форму кукси зуба, обточеної під коронку.
Прямий метод виготовлення вкладки: розігрівають віск, надаючи йому форму списа і вводять його у заздалегідь підготовлений канал зуба. Наступним етапом є моделювання коронкової частини куксової вкладки. Змодельовану вкладку віддають у лабораторію для відливання з металу.

48.

Куксова цільнолита вкладка, виготовлена лабораторним методом

350,00

Цей вид вкладки виготовляється в зуботехнічній лабораторії по двошаровому силіконовому відбитку, який попередньо знімають в клініці з щелеп пацієнта.

49.

Складна (розбірна) куксова вкладка, виготовлена лабораторним методом

400,00

Складна (розбірна) куксова вкладка, як правило, встановлюється на багатокореневі зуби, виготовляється також в лабораторії по двошаровому силіконовому відбитку, який попередньо знімають в клініці з щелеп пацієнта.

ЗНІМНЕ  ЗУБНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ:

 

50.

Частковий знімний акриловий протез

2000,00

Це знімний протез, який використовується при частковій втраті зубів, виготовляється із пластмаси. Спирається на альвеолярні відростки щелепи (ясна) і на зуби, що збереглися. Знімний протез зубів постійно знаходиться в роті пацієнта, а знімається тільки для проведення гігієнічних процедур.

51.

Повний знімний акриловий протез

2500,00

Повний знімний акриловий протез використовується при повній відсутності зубів на щелепі, виготовляється із пластмаси. Він спирається виключно на альвеолярні відростки щелепи (ясна), а на верхній щелепі ще і на піднебіння. Знімний протез зубів постійно знаходиться в роті пацієнта, а знімається тільки для проведення гігієнічних процедур.

52.

Бюгельний протез:

 

Бюгельні (від нім. Bügel - дуга) протези застосовуються при втраті великої кількості зубів, коли неможливо виготовити мостоподібний протез. В основному вони застосовуються при кінцевих дефектах (коли відсутні задні опорні зуби). У бюгельних протезах основною  частиною є металева лита дуга, що проходить по піднебінню (на верхній щелепі) або під язиком (на нижній щелепі). У бюгельного протеза, порівняно з пластинковими протезами, більш компактний вид, він  довговічніший і міцніший. Процес звикання до такого протеза досить швидкий.

 

-на кламерах

5000,00

Кламери- металеві крючки, які охоплюють опорний зуб в ділянці шийки. Кламерний бюгельний протез кріпиться без обточування емалі при умові, якщо  опорні зуби не зруйновані , або не уражені карієсом.

 

-на замковому кріпленні

8000,00

Замковий бюгельний протез складається з двох частин, одна з яких фіксується на обточені опорні зуби, а інша з допомогою замочків на сам протез. На відмінно від інших видів бюгельний протез на атачменах більш нерухомий, тому на опорні зуби і слизову альвеолярного відростка навантаження розподіляється рівномірно.

53.

Нейлоновий протез «Вертекс»

2500,00

Нейлонові протези відрізняються одночасною гнучкістю і міцністю, що дозволяє витримувати механічне навантаження і не  ламатися. Гнучкий нейлоновий протез фіксується в порожнині рота за допомогою кріплень- лапок, які є невидимими після встановлення протеза, так як виготовленні з напівпрозорого нейлону і замасковані під колір ясен.

54.

Нейлоновий мікропротез «Вертекс»

1500,00

Протез, виготовлений на 1 або 2 зуба. Такі мікропротези обирають пацієнти, які внаслідок втрати 1-2 зубів, не хочуть обпилювати сусідні зуби під коронки, щоб виготовити незнімний мостоподібний протез із коронок.

Інші види робіт:

 

55.

Зняття зубної коронки

70,00

Через низку причин виникає необхідність зняття коронок. Коронки, залежно від матеріалу, з якого вони виготовленні, можна знімати шляхом розпилювання, або коронкознімачем Коппа.

56.

Зняття відбитків силіконовою масою

150,00

Відбиток-це негативне відображення рельєфу тканин протезного ложа і прилеглих до нього ділянок. Відбиток отримують за допомогою спеціальних відбиткових матеріалів: медичного гіпсу і різних пластичних мас, здатних набувати заданої форми і точно зберігати її. Для введення відбиткових мас у ротову порожнину та отримання форми використовують відбиткові ложки із пластмаси чи металу.

57.

Цементування коронки склоіономерним цементом

100,00

 

 

Тел. для запису: +380996550057 (VIBER) +380963064774 (м. Луцьк, вул. Дмитра Іващенка, 1а)